! Z důvodu nedostatku droždí na trhnu nebude tento týden naše pečivo ! Otevírací doba kamenné prodejny po dobu karantény PO-PÁ 10:00- 17:00 ! Objednávky po 17h budou připraveny následující den ! ! Pražský rámen po dobu karantény mimo provoz !

Jogurt obce Ohaře ,,Bílý,,

Neohodnoceno
45 Kč 195,65 Kč / 1 kg
Momentálně nedostupné

 

Skladujte při teplotě 0-5 °C. Po otevření spotřebujte do 48 hodin.

Detailní informace

Detailní popis produktu

V roce 2016 jsme se rozhodli i přes nízké ceny mléka postavit nový, moderní kravín s vlastní mlékarnou, kde bychom mohli zužitkovat naše prvotřídní mléko, které jsme doposud produkovali a prodávali do velkých mlékáren. Po dlouholetých zkušenostech v zemědělství a sběru poznatků ze stají po celém světě jsme navrhli a postavili takový kravín, který je se všemi modernímy prvky od robotického dojení a krmení, meteorologické stanice, laboratoře s kontrolou zdrav. stavu skotu až po senzory přežvykování a pohybu zvířat nejmodernějši v celé Evropě. Svoji unikátnost také podporuje dřevostavba, která je jako jediná v takovéto šířce stavby bez nosných podpěr. Maximální důraz byl kladen na welfare zvířat, který se projevil hned po přesunu krav ze starého kravína do nového. Každá naše kravička má své jméno. Kromě toho, že mají volný pohyb, mohou se zastavit u drbadla, které je načeše dle jejich chuti. A to, že se jejich nálada odrazí v chuti mléka, dokazujeme našimi produkty.

Bílý jogurt z obce Ohaře letos získal ocenění „Potravinářský výrobek Středočeského kraje” v kategorii „Mléko, mléčné výrobky”. Velice si vážíme takového ocenění a věříme, že jeho hustá konzistence a smetanová čepice nadchne i vaše chuťové buňky.

Obsah tuku: 3,5 %.

Výrobce: PROTECO Agro s.r.o
Hmotnost: 230 g
Složení: plnotučné mléko, jogurtová kultura, sušené mléko 4 %
Skladování: 2-8°C
Trvanlivost: 20 dní
Země původu: ČR
Bez plastového obalu: Ano
Přídatné látky: Bez Éček
Alergeny: 7 - Mléko
Minimální trvanlivost od prvního dne výdeje: 14 dní
Typ mléka: Kravské
Obsah tuku: Plnotučné
Ošetření: Šetrně pasterováno

Doplňkové parametry

Kategorie: Bílé
Hmotnost: 0.23 kg