! Z důvodu nedostatku droždí na trhnu nebude tento týden naše pečivo ! Otevírací doba kamenné prodejny po dobu karantény PO-PÁ 10:00- 17:00 ! Objednávky po 17h budou připraveny následující den ! ! Pražský rámen po dobu karantény mimo provoz !

Trulli - Vermentino

Neohodnoceno
199 Kč 284,29 Kč / 1 l
Skladem (1 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

12-5 / je 2017 / 750 ml / korek / IGP / Itálie / Puglia / specialita / veganské / veganské-víno / vermentino / bílé víno / víno / 10-14-99

Před 100 lety, kdy byl svět zpustošen vlněnými mamuty, řeckými filosofy a postavami bratrů Grimmů, v oblasti Salento byla jedna spásonosná milost, která zachránila utrpení jejich doby. Nepojmenované bílé víno vykazující tak atraktivní aroma kamene, sušených bylin a slané minerality, že mnozí zapomněli, že existuje skutečná šance, že by jejich vlk mohl sníst svou babičku, a pak se oblékat do noční košile.

 

S vínem byl jeden problém; bobule byly tak chutné, že je všechny škůdci neustále jedli. Takže, když se muž nabídl, že krysám poteče přímo z města, skočili na šanci. Když si však Piper uvědomil, že lidé ve městě neměli peníze na to, aby mu zaplatili, byl docela naštvaný a hrozil mu krást městům děti.

 

„To je trochu divný kámo," zvolal lid města, „co kdybychom vám místo toho udělali případ tohoto bílého vína?" Hladká textura a příjemně svěží kyselost hubu utlumila. Aby oslavili nepřítomnost potkanů ​​a pokračující přítomnost svých dětí, měli jméno pro své víno, Vermin-bambino, které se z tohoto vína vyvinulo; Vermentino! Pravdivý příběh.

Doplňkové parametry

Kategorie: Italská vína
Hmotnost: 0.8 kg