! Z důvodu nedostatku droždí na trhnu nebude tento týden naše pečivo ! Otevírací doba kamenné prodejny po dobu karantény PO-PÁ 10:00- 17:00 ! Objednávky po 17h budou připraveny následující den ! ! Pražský rámen po dobu karantény mimo provoz !

Delicias kapary ve skle 100g

Neohodnoceno
49 Kč 490 Kč / 1 kg
Skladem (> 5 ks)

Po otevření spotřebujte do 48h.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sterilovaná jednodruhová zelenina ve slanokyselém nálevu, to nejlepší z nabídky a kategorií trvanlivé potraviny, sterilované ovoce a zelenina, jednodruhová sterilovaná zelenina, ostatní a houby

Připravujete si zeleninové saláty? Vyzkoušejte přidat nerozvinutá poupata květů keře kapary trnité, naložená v soli nebo solném nálevu, případně v solném nálevu s vinným octem.

Používají se tedy hodně do salátů, omáček, na těstoviny, pizzu i k různým masům jako je ragú, mleté řízky nebo ryby či jehněčí speciality. Kapary v nálevu lze při vaření použít bez úpravy, kvalitnější kapary nakládané pouze v soli je třeba před použitím propláchnout, aby svou chutí nepřehlušily chuť ostatních přísad pokrmu. Mezi jeho pozitivní vlastnosti patří, že podporuje močopudnost a čistí organismus. Otestujte si je na hlávkovém salátu!

Doplňkové parametry

Kategorie: Konzervované
Hmotnost: 0.1 kg