! Z důvodu nedostatku droždí na trhnu nebude tento týden naše pečivo ! Otevírací doba kamenné prodejny po dobu karantény PO-PÁ 10:00- 17:00 ! Objednávky po 17h budou připraveny následující den ! ! Pražský rámen po dobu karantény mimo provoz !

Bresaola

Akce
Neohodnoceno
100 Kč –1 %
Bresaola
100 Kč –1 % 99 Kč 990 Kč / 1 kg
Skladem (1,5 ks)

 

Skladování

Skladujte při teplotě 0-5 °C. Po otevření spotřebujte do 48 hodin.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chianina, ten nejjakostnější druh italského hovězího masa, se dle prastaré tradice Hannese Maira prosolí, za studena vyudí a následně vysuší na čerstvém alpském vzduchu. Servírujte toto naprosto libové maso nakrájené na slaboučké plátky jako šunku. 

Uzené maso je Jihotyrolské slovo - uzené maso za studena. To je v této oblasti se používa nakrájený na tenké plátky jako šunka, nebo kostičky pro vaření, například na dochucení omáčky, nebo polévky.

Jemné maso Chianina
Hovězí uzené Hannes Mair pochází z farmy v obci Renon (Ritten). Tady v jihotyrolských Alpách se pasou ušlechtilý krémovo - bílý dobytek - vzácná Chianina.

Ideální pro Marende
Hluboká tmavě červená barva libového masa vypadá jako malovaná. Před podáváním, ať již uzené maso, necháme po dobu jedné hodiny při pokojové teplotě, aby se plně rozvinula jeho úžasně kouřová aroma. Pro typické jihotyrolské Otiato Marende snack, se podává uzené maso s čerstvým máslem, chlebem, uzenou klobásou, okurky a ředkvičky.

Složení

Chianina hovězí maso, sůl, přírodní armata, konzervační látka: dusitan sodný

Doplňkové parametry

Kategorie: Pršuty a sušené šunky
Hmotnost: 0.1 kg