! Z důvodu nedostatku droždí na trhnu nebude tento týden naše pečivo ! Otevírací doba kamenné prodejny po dobu karantény PO-PÁ 10:00- 17:00 ! Objednávky po 17h budou připraveny následující den ! ! Pražský rámen po dobu karantény mimo provoz !

Spinosa dop mozzarella di bufala campana dop 125g

Neohodnoceno
69 Kč 552 Kč / 1 kg
Vyprodáno

Skladujte při teplotě 0-5 °C. Po otevření spotřebujte do 48 hodin.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Název "Mozzarella" pochází z italského slovesa "mozzare" (odříznout), což je akce zpracování tvarohu a následné odtržení každého kusu ukazováčkem a palcem, čímž mozzarella dává svůj typický kulatý tvar. Vstupte do světa buvolí mozzarelly a objevte její historický původ a nejlepší způsoby, jak ji uchovat a ochutnat prostřednictvím našich jedinečných receptů! Tato konkrétní mozzarella přichází v malých kuličkách, které jsou ideální pro předkrm, salát nebo malé občerstvení!

O značce

Účelem konsorcia je ochrana produkce a komercializace Mozzarelly di Bufala Campana, ochrana označení v Itálii a zahraničí, podpora neustálého zlepšování výrobních metod Mozzarelly a následné kvalitativní zlepšení její produkce. Jeho cílem je také neustálá kontrola výroby a komercializace, a zejména správného používání názvu původu.

původ

Neapol - Kampánie

přísady

Buvolí mléko, sůl, syřidlo, syrovátka

Doplňkové parametry

Kategorie: Smetanové, čerstvé a cottage
Hmotnost: 0.125 kg